XUQ150/XZP – 1000 kg Compact Swivel Caster, 150 mm Polyurethane Wheel
In stock
Quantity
SKU: XUQ150/XZP Category: Brand:
  • Load Capacity: 1000 Kg
  • Brake Type: N/A
  • Frame Finish: Zinc
  • Wheel Diameter X Tread Width: 150mm x 50mm
  • Overall Height: 193mm
  • Axle Type: Bolted
  • Swivel Radius (Inc. Brake If Fitted): 137mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “XUQ150/XZP – 1000 kg Compact Swivel Caster, 150 mm Polyurethane Wheel”